Dag Dato Kl. Række Hjemmehold Udehold Bane Dommerbord
Søn 26-01-2020 11:30 Serie 3 Herrer (2. Halvs) Højby S.& G. Haarby BK Håndbold Hal 2  
Søn 26-01-2020 12:45 Serie 2 Herrer (2. Halvs) Højby S.& G. Kølstrup-Rynkeby HK Hal 2  
               
Tor 30-01-2020 17:45 U-11 Pige AA (2, halvs) Højby S.& G. Svendborg Håndboldklub Hal 1  
Tor 30-01-2020 20:45 Serie 3 Damer (2. Halvs) Højby S.& G. Fjordager IF Håndbold Hal 2  
               
Tir 04-02-2020 18:45 U-13 Drenge B (2 Halvs) Højby S.& G. Sdr. Nærå I.F. Hal 1  
               
Tor 06-02-2020 19:30 U-15 Pige B (2 Halvs) Odense Midtfyn HF STIF Salbrovad Hal 2  
               
Tir 18-02-2020 19:15 U-13 Drenge A (2 Halvs) Højby S.& G. Middelfart HK Hal 2  
               
Tor 20-02-2020 20:30 Fynsserien Damer (2.Halvs) Højby S.& G. Søndersø IF Hal 2  
               
Søn 23-02-2020 08:30 U-9 Drenge A (kortbane) (2. Halvs) Højby S.& G. Allesø GF Hal 1  
Søn 23-02-2020 09:15 U-9 Drenge B (kortbane) (2. Halvs) Højby S.& G. Søndersø IF Hal 1  
Søn 23-02-2020 10:00 U-11 Pige C (2 Halvs) Højby S.& G. Søndersø IF Hal 1  
Søn 23-02-2020 10:45 U-13 Pige C (2 Halvs) Højby S.& G. Middelfart HK Hal 1  
Søn 23-02-2020 11:30 U-15 Pige C (2 Halvs) Odense Midtfyn HF Tved G.& I. Hal 1  
Søn 23-02-2020 12:30 U-11 Pige A (2 Halvs) Højby S.& G. Tåsinge HK Hal 1  
Søn 23-02-2020 13:15 U-13 Pige A (2 Halvs) Højby S.& G. DHG Odense 2 Hal 1  
Søn 23-02-2020 14:15 Serie 3 Herrer (2. Halvs) Højby S.& G. Tåsinge HK 2 Hal 1  
Søn 23-02-2020 09:15 U-11 Drenge C (2 Halvs) Højby S.& G. Søndersø IF Hal 2  
Søn 23-02-2020 10:00 U-11 Drenge A (2 Halvs) Højby S.& G. Middelfart HK Hal 2  
Søn 23-02-2020 10:45 Serie 2 Damer (2. Halvs) Højby S.& G. IF Stjernen Odense 5 Hal 2  
Søn 23-02-2020 12:00 Serie 1 Herrer (2. Halvs) Højby S.& G. Middelfart HK 2 Hal 2  
Søn 23-02-2020 13:15 U-17 Pige 1. Division B - 2. halvdel Odense Midtfyn HF Gunslevholm Idrætsefterskole 2 Hal 2  
Søn 23-02-2020 14:30 Serie 2 Herrer (2. Halvs) Højby S.& G. Tved G.& I. 2 Hal 2  
Søn 23-02-2020 15:30 Serie 3 Herrer (2. Halvs) Højby S.& G. TPI-Odense Hal 2  
               
Søn 08-03-2020 08:15 U-9 Drenge B (kortbane) (2. Halvs) Højby S.& G. Aarup BK Hal 1  
Søn 08-03-2020 09:00 U-11 Drenge C (2 Halvs) Højby S.& G. Sanderum Håndbold 1 Hal 1  
Søn 08-03-2020 09:45 U-11 Drenge A (2 Halvs) Højby S.& G. Korup IF Hal 1  
Søn 08-03-2020 10:30 U-11 Pige C (2 Halvs) Højby S.& G. OH 77 Odense Hal 1  
Søn 08-03-2020 11:15 U-13 Drenge A (2 Halvs) Højby S.& G. TPI-Odense Hal 1  
Søn 08-03-2020 12:15 Serie 2 Damer (2. Halvs) Højby S.& G. Langeland Håndbold HF Hal 1  
Søn 08-03-2020 13:15 Serie 3 Herrer (2. Halvs) Højby S.& G. Langeland Håndbold HF Hal 1  
Søn 08-03-2020 14:15 Serie 3 Damer (2. Halvs) Højby S.& G. Aarup BK 2 Hal 1  
Søn 08-03-2020 15:15 Serie 3 Herrer (2. Halvs) Højby S.& G. DSIO Odense 3 Hal 1  
Søn 08-03-2020 16:30 Serie 2 Herrer (2. Halvs) Højby S.& G. Nyborg GIF 3 Hal 1  
Søn 08-03-2020 08:30 U-13 Drenge B (2 Halvs) Højby S.& G. Aarup BK 2 Hal 2  
Søn 08-03-2020 09:15 U-11 Pige A (2 Halvs) Højby S.& G. GOG Håndbold Hal 2  
Søn 08-03-2020 10:00 U-13 Pige C (2 Halvs) Højby S.& G. Sanderum Håndbold Hal 2  
Søn 08-03-2020 10:45 U-11 Pige AA (2, halvs) Højby S.& G. SUS Håndbold Hal 2  
Søn 08-03-2020 11:45 U-13 Pige A (2 Halvs) Højby S.& G. BR 66 Langeskov Hal 2  
Søn 08-03-2020 13:00 U-17 Pige 1. Division B - 2. halvdel Odense Midtfyn HF TPI-Odense Hal 2  
Søn 08-03-2020 14:30 Serie 1 Herrer (2. Halvs) Højby S.& G. BR 66 Langeskov Hal 2  
Søn 08-03-2020 16:00 Fynsserien Damer (2.Halvs) Højby S.& G. Stenstrup IF Hal 2  
Adresse:

Håndboldafdelingen
Nørrelunden 20c, Højby
5260 Odense S

Telefon:
23239837

CVR-Nummer:
29498687
Bestyrelse:


Formand:
Peter Kolle Tlf.: 23 23 98 37


Næstformand:
Dorte Rosendal Tlf.: 20 93 45 76


Kasserer:
Benjamin Kristensen Tlf.: 51 95 99 19


Senior ansvarlig:
Anders Kai Christensen Tlf.: 29 42 75 37


B&U ansvarlig:
Allan Peterson Tlf.: 21 21 15 95


 


For trænere:

© Copyright 2013 Højby Håndbold