Dato Tid Kampnr Hjemmehold Udehold Række Bane Dommerbord
Tirs. 19-02 19:45 784334 Højby S.& G. Tåsinge HK U-14 Pige C Hal 1 (gl)  Forældre
Tirs. 19-02 18:45 777436 Højby S.& G. Søndersø IF U-12 Drenge AA Hal 2 (ny)  Forældre
               
Tors. 21-02 17:45 778761 Højby S.& G. Tåsinge HK U-10 Drenge C Hal 1 (gl)  Forældre
               
Søn. 24-02 09:00 783719 Højby S.& G. Haarby BK Håndbold (C) U-10 Pige B Hal 1 (gl)  Forældre
Søn. 24-02 09:45 783762 Højby S.& G. Tåsinge HK U-10 Pige B Hal 1 (gl)  Forældre
Søn. 24-02 10:30 763553 Højby S.& G. Allesø GF U-10 Pige A Hal 1 (gl)  Forældre
Søn. 24-02 11:15 778671 Højby S.& G. DHG Odense U-10 Drenge B Hal 1 (gl)  Forældre
Søn. 24-02 12:00 782922 Højby S.& G. DHG Odense 1 U-12 Pige A Hal 1 (gl)  Forældre
Søn. 24-02 12:45 783357 Højby S.& G. Middelfart HK U-12 Pige B Hal 1 (gl)  Forældre
Søn. 24-02 13:30 781479 Højby S.& G. Kerteminde HK U-14 Pige B Hal 1 (gl)  Forældre
Søn. 24-02 14:30 779484 Højby S.& G. 2 IF Stjernen Odense 7 Serie 3 Damer Hal 1 (gl)  Serie 3D-3
Søn. 24-02 15:30 764085 Højby S.& G. 2 SUS Håndbold 5 Serie 3 Herrer Hal 1 (gl)  U18D-1
Søn. 24-02 09:30 778115 Højby S.& G. Østfyns HK U-12 Drenge B Hal 2 (ny)  Forældre
Søn. 24-02 10:15 772583 Højby S.& G. 2 Højfyn Håndbold HF U-18 Drenge 2. Division B Hal 2 (ny)  Fynserie Damer
Søn. 24-02 12:00 772582 Højby S.& G. 1 Tåsinge HK U-18 Drenge 2. Division B Hal 2 (ny)  Serie 1H
Søn. 24-02 13:30 779237 Højby S.& G. Søndersø IF Fynsserien Damer Hal 2 (ny)  Serie 3H-2
Søn. 24-02 15:00 770934 Højby S.& G. Søndersø IF 2 Serie 1 Herrer Hal 2 (ny)  U18D-2
Søn. 24-02 16:15 779558 Højby S.& G. 3 Stige Håndboldklub Serie 3 Damer Hal 2 (ny)  Serie 3D-2
               
Søn. 03-03 17:00 780590 Odense Midtfyn HF Haarby Efterskole U-16 Pige 2. Division A Hal 2 (ny)  Forældre
               
Tors. 07-03 18:45 777446 Højby S.& G. Kerteminde HK U-12 Drenge AA Hal 1 (gl)  Forældre
Tors. 07-03 20:45 779252 Højby S.& G. BR 66 Langeskov Fynsserien Damer Hal 2 (ny)  Serie 3D-3
               
Søn. 10-03 09:15 778766 Højby S.& G. BR 66 Langeskov U-10 Drenge C Hal 1 (gl)  Forældre
Søn. 10-03 10:00 778676 Højby S.& G. Nr. Lyndelse/Søby HK U-10 Drenge B Hal 1 (gl)  Forældre
Søn. 10-03 10:45 783767 Højby S.& G. Svendborg Håndboldklub U-10 Pige B Hal 1 (gl)  Forældre
Søn. 10-03 11:30 783725 Højby S.& G. Tommerup HK U-10 Pige B Hal 1 (gl)  Forældre
Søn. 10-03 12:15 763558 Højby S.& G. IF Stjernen, Odense U-10 Pige A Hal 1 (gl)  Forældre
Søn. 10-03 13:00 779562 Højby S.& G. 3 BR 66 Langeskov 3 Serie 3 Damer Hal 1 (gl)  Serie 1H
Søn. 10-03 14:00 764034 Højby S.& G. 3 Bolbro GIF 2 Serie 3 Herrer Hal 1 (gl)  Serie 3H-3
Søn. 10-03 15:00 779489 Højby S.& G. 2 Faldsled/Svanninge S.G.& I. Serie 3 Damer Hal 1 (gl)  Fynserie Damer
Søn. 10-03 09:15 778119 Højby S.& G. BR 66 Langeskov U-12 Drenge B Hal 2 (ny)  Forældre
Søn. 10-03 10:00 783362 Højby S.& G. Aarup BK U-12 Pige B Hal 2 (ny)  Forældre
Søn. 10-03 10:45 781484 Højby S.& G. Sanderum Håndbold 02 U-14 Pige B Hal 2 (ny)  Forældre
Søn. 10-03 11:45 772587 Højby S.& G. 1 Højby S.& G. 2 U-18 Drenge 2. Division B Hal 2 (ny)  Serie 3H-2
Søn. 10-03 13:00 782927 Højby S.& G. BR 66 Langeskov U-12 Pige A Hal 2 (ny)  Forældre
Søn. 10-03 13:45 764099 Højby S.& G. 2 Thurø IF Serie 3 Herrer Hal 2 (ny)  U18D-1
Søn. 10-03 15:00 770939 Højby S.& G. Korup IF Serie 1 Herrer Hal 2 (ny)  Serie 3D-3
               
Tirs. 12-03 19:45 784349 Højby S.& G. Langeland HF U-14 Pige C Hal 2 (ny)  Forældre
               
Lør. 30-03 08:30 783731 Højby S.& G. Stige Håndboldklub U-10 Pige B Hal 1 (gl)  Forældre
Lør. 30-03 09:15 783777 Højby S.& G. Østfyns HK U-10 Pige B Hal 1 (gl)  Forældre
Lør. 30-03 10:00 763568 Højby S.& G. TPI-Odense U-10 Pige A Hal 1 (gl)  Forældre
Lør. 30-03 10:45 778776 Højby S.& G. Nyborg GIF U-10 Drenge C Hal 1 (gl)  Forældre
Lør. 30-03  11:30 778686 Højby S.& G. Tved G.& I. U-10 Drenge B Hal 1 (gl)  Forældre
Lør. 30-03  13:00 783372 Højby S.& G. TPI-Odense U-12 Pige B Hal 1 (gl)  Forældre
Lør. 30-03  13:45 784367 Højby S.& G. Højfyn Håndbold HF U-14 Pige C Hal 1 (gl)  Forældre
Lør. 30-03  14:30 781494 Højby S.& G. GOG Håndbold U-14 Pige B Hal 1 (gl)  Forældre
Lør. 30-03  15:15 779572 Højby S.& G. 3 Bogense Håndbold Serie 3 Damer Hal 1 (gl)  Serie 3H-2
Lør. 30-03  16:15 764052 Højby S.& G. 3 IF Stjernen Odense 4 Serie 3 Herrer Hal 1 (gl)  Serie 3H-3
Lør. 30-03  17:15 764117 Højby S.& G. 2 Kølstrup-Rynkeby HK Serie 3 Herrer Hal 1 (gl)  Serie 3D-3
Lør. 30-03  08:30 778129 Højby S.& G. SUS Håndbold U-12 Drenge B Hal 2 (ny)  Forældre
Lør. 30-03  09:15 782937 Højby S.& G. Tved G.& I. U-12 Pige A Hal 2 (ny)  Forældre
Lør. 30-03  10:00 777447 Højby S.& G. Næsby IF U-12 Drenge AA Hal 2 (ny)  Forældre
Lør. 30-03  11:00 772598 Højby S.& G. 2 Næsby IF U-18 Drenge 2. Division B Hal 2 (ny)  U18D-1
Lør. 30-03  13:00 772597 Højby S.& G. 1 Tved G.& I. U-18 Drenge 2. Division B Hal 2 (ny)  U18D-2
Lør. 30-03  14:15 779270 Højby S.& G. DHG Odense 3 Fynsserien Damer Hal 2 (ny)  Serie 1H
Lør. 30-03  15:30 780591 Odense Midtfyn HF GOG Håndbold U-16 Pige 2. Division A Hal 2 (ny)  Forældre
Lør. 30-03  16:45 770949 Højby S.& G. Tved G.& I. Serie 1 Herrer Hal 2 (ny)  Fynserie Damer
Lør. 30-03  18:00 779499 Højby S.& G. 2 Glamsbjerg HK Serie 3 Damer Hal 2 (ny)  Fynserie Damer

 

Adresse:

Håndboldafdelingen
Nørrelunden 20c, Højby
5260 Odense S

Telefon:
23239837

CVR-Nummer:
29498687
Bestyrelse:


Formand:
Peter Kolle Tlf.: 23 23 98 37


Næstformand:
Dorte Rosendal Tlf.: 20 93 45 76


Kasserer:
Benjamin Kristensen Tlf.: 51 95 99 19


Senior ansvarlig:
Anders Kai Christensen Tlf.: 29 42 75 37


B&U ansvarlig:
Sten Eilrich Svendsen Tlf.: 28 10 65 85


Vigtige telefonnumre:


Sponser ansvarlig
:
Tlf.: 23 23 98 37

 

Turnerings ansvarlig:
Tlf.: 42 26 12 79

 

Klubservice ansvarlig:
Tlf.: 31 31 03 90

 

Kommunikation:
Tlf.: 23 68 85 86

 

Frivillige ansvarlig:
Tlf.: 20 93 45 76


For trænere:

© Copyright 2013 Højby Håndbold