Dag Dato Kl. Række Pulje Hjemmehold Udehold Bane Dommerbord
Dagens Kampsponsor:  Sparekassen Sjælland-Fyn          
Tor 14-11-2019 18:45 U-13 Drenge A Pulje 2 Højby S.& G. Kerteminde HK Hal 1 Forældre
Tor 14-11-2019 20:15 Serie 2 Damer Pulje 2 Højby S.& G. 2 DSIO Odense 3 Hal 1 HS1
Tor 14-11-2019 17:30 U-11 Pige C Pulje 2 Højby S.& G. SUS Håndbold Hal 2 Forældre
Tor 14-11-2019 18:15 U-11 Drenge A Pulje 1 Højby S.& G. Aarup BK Hal 2 Forældre
Tor 14-11-2019 19:00 U-15 Pige A Pulje 2 Odense Midtfyn HF BR 66 Langeskov Hal 2 Forældre
Tor 14-11-2019 20:00 Fynsserien Damer Pulje 1 Højby S.& G. DSIO Odense 2 Hal 2 U19 drenge 
                 
Dagens Kampsponsor: Sparekassen Sjælland-Fyn          
Søn 24-11-2019 09:00 U-11 Drenge C Pulje 2 Højby S.& G. Nr. Lyndelse/Søby HK Hal 2 Forældre
Søn 24-11-2019 09:45 U-11 Pige C Pulje 2 Højby S.& G. Ollerup/Skerninge G.& I.F. Hal 2 Forældre
Søn 24-11-2019 10:30 U-11 Drenge A Pulje 1 Højby S.& G. Faaborg ØH Hal 2 Forældre
Søn 24-11-2019 11:15 LYKKELIGA   Højby S.& G.      
Søn 24-11-2019 11:45 U-15 Pige A Pulje 2 Odense Midtfyn HF Sanderum / Bolbro HF Hal 2 Forældre
Søn 24-11-2019 13:00 Fynsserien Damer Pulje 1 Højby S.& G. Bolbro GIF Hal 2 HS3 (3)
Søn 24-11-2019 14:30 U-17 Drenge 2. Division  Pulje 1 Højby S.& G.* Oure Elite Håndbold Hal 2 Forældre
Søn 24-11-2019 16:00 U-17 Pige 2. Division Pulje 1 Odense Midtfyn HF Strib Idrætsefterskole Hal 2 Forældre
Søn 24-11-2019 17:15 Serie 2 Damer Pulje 2 Højby S.& G. 2 Bolbro GIF 2 Hal 2 Dame FS
                 
Dagens Kampsponsor: REMA 1000 i Højby          
Lør 30-11-2019 08:15 U-11 Drenge C Pulje 2 Højby S.& G. TPI-Odense Hal 1 Forældre
Lør 30-11-2019 09:00 U-11 Pige A Pulje 1 Højby S.& G. SUS Håndbold Hal 1 Forældre
Lør 30-11-2019 09:45 U-11 Drenge A Pulje 1 Højby S.& G. DHG Odense 1 Hal 1 Forældre
Lør 30-11-2019 10:30 U-11 Pige AA Pulje 1 Højby S.& G. IF Stjernen Odense Hal 1 Forældre
Lør 30-11-2019 11:30 U-13 Drenge C Pulje 2 Højby S.& G. Næsby IF Hal 1 Forældre
Lør 30-11-2019 12:15 Serie 3 Herrer Pulje 3 Højby S.& G. 3 BR 66 Langeskov 2 Hal 1 HS3 (2)
Lør 30-11-2019 13:15 U-13 Pige C Pulje 1 Højby S.& G. OH 77 Odense Hal 1 Forældre
Lør 30-11-2019 14:00 Serie 2 Damer Pulje 2 Højby S.& G. 2 Stige Håndboldklub Hal 1 HS3 (3)
Lør 30-11-2019 15:00 Serie 3 Herrer Pulje 2 Højby S.& G. 2 Haarby BK Håndbold  Hal 1 HS1
Lør 30-11-2019 16:00 Serie 3 Damer Pulje 3 Højby S.& G. 3 OH 77 Odense 2 Hal 1 Dame FS
Lør 30-11-2019 08:30 U-9 Drenge A (kortbane) Pulje 1 Højby S.& G. Risøhøj Hal 2 Forældre
Lør 30-11-2019 09:30 U-13 Pige A Pulje 1 Højby S.& G. Risøhøj Hal 2 Forældre
Lør 30-11-2019 10:30 U-13 Drenge A Pulje 2 Højby S.& G. GOG Håndbold 2 Hal 2 Forældre
Lør 30-11-2019 11:45 Fynsserien Damer Pulje 1 Højby S.& G. IF Stjernen, Odense 2 Hal 2 DS2
Lør 30-11-2019 13:15 Serie 1 Herrer Pulje 2 Højby S.& G. Risøhøj Hal 2 DS3
Lør 30-11-2019 14:45 U-17 Pige 2. Division Pulje 1 Odense Midtfyn HF Otterup HK Hal 2 Forældre
Lør 30-11-2019 16:15 U-17 Drenge 2. Division  Pulje 1 Højby S.& G.* Haarby Efterskole Hal 2 Forældre
                 
Lør 07-12-2019 11:00 U-11 Pige C Pulje 2 Højby S.& G. Tåsinge HK  Hal 1 Forældre
Lør 07-12-2019 12:00 U-11 Pige AA Pulje 1 Højby S.& G. DHG Odense Hal 1 Forældre
Adresse:

Håndboldafdelingen
Nørrelunden 20c, Højby
5260 Odense S

Telefon:
23239837

CVR-Nummer:
29498687
Bestyrelse:


Formand:
Peter Kolle Tlf.: 23 23 98 37


Næstformand:
Dorte Rosendal Tlf.: 20 93 45 76


Kasserer:
Benjamin Kristensen Tlf.: 51 95 99 19


Senior ansvarlig:
Anders Kai Christensen Tlf.: 29 42 75 37


B&U ansvarlig:
Allan Peterson Tlf.: 21 21 15 95


 


For trænere:

© Copyright 2013 Højby Håndbold